IndeksCalendarFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

Share | 
 

 Aury i Klany

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość

avatar
Admin

PisanieTemat: Aury i Klany   Nie Lut 08, 2015 7:05 am

A  u  r  a

Jest to poboczna manifestacja mocy każdego, kto ją posiada. Objawia się ona poprzez otoczkę w kolorze danego klanu. Można ją zobaczyć w poszczególnych sytuacjach. Słabe użycie magii zauważą na przykład tylko współczłonkowie klanu, a najmocniejsze dostrzegą nawet zwyczajni mieszkańcy, którzy akurat przechodzili obok. Niektóre klany (Niebiescy, czerwoni) potrafią manipulować swoją aurą, przez co staje się ona widoczna dla wszystkich, a nawet potrafi zranić.
Czerwoni, przez samych siebie nazywani HOMRA są niesławną organizacją z Shizume City. To jest jeden z tych gangów, które napawają strachem na samo wspomnienie o nich. Obecna królowa jest druga, która kieruje klanem, odziedziczając Miecz Damoklesa po swoim przyjacielu Masanorim Nakadzie. Pomimo tej nagłej zmiany spowodowanej śmiercią, od samego początku kierują się zasadą "No blood! No Bone! No Ash!!!", która nawiązuje do ceremonii dołączenia. W większości członkowie palą papierosy, zdarzają się całkiem często przypadki impulsywnego działania wśród członków klanu.

Kiedy chodzi o wstępowanie w szeregi HOMRY, nie jest to rzecz zbyt prosta. Po pierwsze - ktoś z gangu musi to spotkanie nagrywać. Po drugie - osoba, która pragnie dołączyć musi spotkać się z samym królem i podać mu rękę, kiedy ta jest pokryta aurą. A potem już tylko z górki: albo dostajesz znak od Czerwonego Króla, albo zostajesz zmieniony w popiół. Ceremonia przystąpienia do Czerwonych opiera się na wyjawieniu prawdziwych intencji, ale jeśli ów intencje są nieprawdziwe, wtedy osoba przystępująca dostaje "nagrodę" w postaci spalenia na popiół.

Członkowie tego klanu są w stanie władać płomieniami. Tworzą je i kontrolują według własnego uznania. Mogą także sprawić, by ich ogień nie pochłaniał przedmiotów. Czyli przykładowo drewno się od nich nie spali tak samo papier. Często posiadają też ostry temperament, więc mówi się o nich "klan nerwusów." Pobocznie mają też świetne samopoczucie w lato jak i w zimę ponieważ ich ciała nadzwyczaj szybko przyzwyczają się do temperatur. Właściciele czerwonej aury.

Królowa: Serah Fujiwara
Scepter 4, odłam policji jaka panuje w mieście. Są jej chlubą i działają pod prawem Japońskim wbrew wszystkim przewinieniom. Używają swoich umiejętności by pomagać niewinnym i nieświadomym jednostkom jakich na pęczki. Nie wiadomo kiedy organizacja ta miała swój początek jednak od zawsze pozostawała w ścisłym związku z wymiarem sprawiedliwości. W tym miejscu panuje dość inna hierarchia niż w innych klanach. Pierwszy oczywiście jest król, jednak jest też jednostka powoływana na drugie miejsce zaraz po nim. Jest to Porucznik i jemu podlegają członkowie klanu. Siedzibę mają nieopodal centrum miasta. Jest okazała i z pewnością zawiera wszystko co pomaga łapać przestępców.

Członkowie niebieskiego klanu mają moc tworzenia tarcz i modyfikowania ich według własnego widzimisię. Mogą umieścić je na przedmiotach, na sobie, na innych, przed innymi, w powietrzu i w wielu innych miejscach. Ich poboczną mocą jest zwiększona wytrzymałość. Nie straszne im pojedynki w zwarciu, ciała są bardziej odporne na wszystkie ataki, oraz ciężko o zabicie ich trucizną. Posiadają niebieską Aurę.

Król: - Amaya Asahina
Porucznik: -

Niewielki klan, który nie ma zbyt wiele do walki ofensywnej. Nastawieni są na pomoc i sami też tej pomocy wymagają w formie ochrony ich. Pozostają w sojuszu z klanem czerwonym, a rezydują oni w miejskim szpitalu, gdzie pomagają w najcięższych, często beznadziejnych przypadkach. Wiele, wiele lat wcześniej tutaj rezydował złoty klan. Nikt z nich nie oczekuje za to wynagrodzenia, a swoją obecną sytuację zawdzięczają sojusznikom. Jest to dosyć młody klan, jednak ich zdolności sprawiają, że nie mają wrogów i są w pewien sposób nietykalni. Jak do tej pory nie podniesiono na nich ostrza.

Mówiąc prościej, mają zdolność leczenia innych. Sam król może nawet zregenerować kończynę ludzką, wyleczyć chorobę psychiczną itp. Jego podwładni oczywiście mogą robić to samo jednak na mniejszą skalę. Ponadto poboczną mocą jaką posiada każdy członek jest widzenie aur zdrowia. Objawia się to w dość prosty sposób. Jeśli barwa okalająca jakiegoś człowieka jest silna, oznacza to, że człowiek jest zdrowy. Jeśli jest zła, blednie, znaczy, że coś nie gra tak jak powinno i wymaga poprawki. Zazwyczaj każdego członka otacza różowa aura.

Król: Leighton BlakeNazwa tego klanu to JUNGLE. Ich siedziba znajduje się na obrzeżach miasta, a wręcz w lesie. Jest to organizacja, która jest najbardziej zaawansowana w technicznych rzeczach. W tym przebijają nawet klanu niebieskich. Sprzęt i wysokie umiejętności w zakresie informatyki i hakerstwa. Jest to znak rozpoznawczy oczywiście, jednak oni najmniej afiszują się na arenie metropolii tokijskiej.

Członkowie zielonego klanu mają w swoich umiejętnościach panowanie nad elektrycznością. Mogą tworzyć błyskawice, a także używać ich w walce. Ich poboczną mocą jest słuch. Tak dobrze widzicie, a oni świetnie słyszą. Są w stanie wychwycić dźwięki, które chcą na terenie połowy kilometra. Aurę posiadają zieloną.

Król: Sakuya Hiko
Najmniej zorganizowana grupa, która jest też najmniejszą ogólnie i nie posiadającą żadnych wpływów w mieście. Osoby, które jakimś cudem się tutaj dostały są wolnymi duchami, które nie chcą bawić się w wojnę z innymi. Nie mają siedziby, nie mają żadnej komunikacji między sobą, właściwie jest to zaletą, ale jest też wadą. Nie istnieje żaden spis ich członków, a inne klany traktują ich jak pyłek, kurz.

Cechą charakterystyczną członków tego klanu jest długowieczność i zdolność samoregeneracji. Ich aury mienią się srebrną poświatą, której nie sposób nie zauważyć. Nie mogą oni jednak leczyć innych ludzi, ani przekazać im swojego daru. Ich poboczną i mniej ważną mocą jest zdolność lewitacji maksymalnie na metr w górę.

Król: Enao Saito
Tokijikuin - czyli nazwa Złotego klanu. Podobno działają na terenie całej Japonii, jednak od pewnego czasu figurują jako zaginieni. Nie ma ani jednego ich członka, który aktywnie by działał. Dlatego też mało o nich wiadomo. Stan ten utrzymuje się już dłuższy czas.

Z notatek i ksiąg wynika, że główną mocą złotego klanu jest telekineza. Wszyscy w nim są w stanie poruszać przedmiotami na wyznaczone odległości, a także używać ich w celach zarówno ofensywnych jak i defensywnych. Ich poboczną mocą jest czytanie z gwiazd. Umieją posłużyć się nocnym niebem jak kompasem, a także podręczną mapą.

Król: -

Nabór na tę grupę jest zamknięty. Opis czysto informacyjny.


Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://city-of-kings.forumpl.net
 

Aury i Klany

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Our bodies get bigger, but our hearts get torn up. :: ABC Gry :: Wstęp-
Współpraca
Raashtram PBF Vampire KnightHogwartDreamWild Land AAFAXIS MUNDIOne Piece Revolution


BlackButler

Akademia SuperbohaterówKról LewKuroko no basukeThe Walking Dead

Spirit Animals World