IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

Share
 

 Kasacje kont

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Leighton

Leighton
Różowy Król

Kasacje kont Empty
PisanieTemat: Kasacje kont   Kasacje kont Icon_minitimeCzw Lut 12, 2015 5:31 pm

W tym temacie można zgłosić prośbę o kasację konta. Znudziło ci się forum? A może masz za dużo multi?

Prosimy o nieskładanie propozycji usunięć w innym miejscu niż tutaj.

Kod:
[b]Nicki kont do kasacji:[/b]
[b]Powód:[/b]
Powrót do góry Go down
Gość


Gość

Kasacje kont Empty
PisanieTemat: Re: Kasacje kont   Kasacje kont Icon_minitimeWto Lut 24, 2015 11:19 pm

Nicki kont do kasacji: Euphoria
Powód: I tak tego nikt nie przeczyta~
Powrót do góry Go down
Yoshiro

Yoshiro
Podwładny Czerwonego Króla

Kasacje kont Empty
PisanieTemat: Re: Kasacje kont   Kasacje kont Icon_minitimeSob Lut 28, 2015 10:47 am

Nicki kont do kasacji: Yoshiro
Powód: Z powodu pewnych komplikacji nie będę w stanie wchodzić na forum przez najbliższych kilka miesięcy, więc... Cóż.
Powrót do góry Go down
https://city-of-kings.forumpl.net/t98-yoshiro
Serah

Serah
Czerwona Królowa

Kasacje kont Empty
PisanieTemat: Re: Kasacje kont   Kasacje kont Icon_minitimePon Kwi 13, 2015 12:09 pm

Poprosiła mnie...

Nicki kont do kasacji: Sonea
Powód: Odnosi się do forum Fairy Tail, gdyż stamtąd kopiowałam wiadomość, aczkolwiek niektóre kwestie (niewykreślone przeze mnie) odnoszą się też do CoK.
Cytat :
Zbieram się kilka dni, by to powiedzieć, a więc chce aby administracja usunęła moje konta. A dlaczego? Już tłumacze. Nie wiem czemu, ale rp na forum mnie już nie bawi. Te wszystkie walki MG i brak kanonów to jest dla mnie minus. Tak lubie kanony i nie ukrywam tego. Chciałabym się skupić na szkole i na kilku sprawach osobistych. Na forum było fajnie, ale to nie dla mnie. Jestem uparta i nie lubię jak ktoś mnie poprawia, bo wolę dostrzec błędy sama i nigdy nie będę umiała dobrze pisać i lać wody jak wy wszyscy, no bo nie. Może kiedyś wrócę, ale jak Kaori będzie zajęta to nie,.ponieważ ją kocham itd itd. Przepraszam za problem i jeśli chcecie czegoś to zawsze mam GG, a jeśli nie macie numeru to Ari (Serah) na pewno wam poda o ile się zgodzę.
No to papa!
Powrót do góry Go down
https://city-of-kings.forumpl.net/t50-hotaru-fujiwara
Sponsored content



Kasacje kont Empty
PisanieTemat: Re: Kasacje kont   Kasacje kont Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Kasacje kont

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Our bodies get bigger, but our hearts get torn up. :: ABC Gry :: Ogłoszenia-
Współpraca
Raashtram PBF Vampire KnightHogwartDreamWild Land AAFAXIS MUNDIOne Piece Revolution






BlackButler









Akademia Superbohaterów







Król Lew







Kuroko no basuke



The Walking Dead

Spirit Animals World